جمعه, 27 مهر 1397
عنوان : نشست مشترك نماینده مردم سقز و بانه، شهرداران شهرهای سقز و بانه با معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان ملی زمین؛
کد خبر : ۳۶۴۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ 
ساعت : ۲۳:۸:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در ادامه پیگیری ها و رایزنی با مسئولان ارشد کشوری

 نشست مشترک نماینده مردم سقز و بانه، شهرداران شهرهاى سقز و بانه با معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان ملی زمین؛

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین قول مساعد برای همکاری و کمک بیشتر به شهرداریهای سقز و بانه در راستای اجرای طرح تفصیلی داد.

نشست مشترک نماینده مردم سقز و بانه در مجلس و شهرداران شهرهای سقز و بانه با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین، جهت همکاری بیشتر آن وزارتخانه با شهرداریهای شهرهای سقز و بانه در زمینه اجرای طرح تفصیلی، حل مشکلات فرارو، اتخاذ تصمیمات جدید متناسب با نیازها و ظرفیت های سقز و بانه در دفتر سازمان ملی مسکن در تهران برگزار شد.

مهندس محسن بیگلری نماینده مردم شریف سقز و بانه در این نشست ضمن تشکر از تعامل و همکاری مناسب مسئولان وزارت راه و شهرسازی، به مسایل، مشکلات و تنگناهای فرا روی شهرداری ها اشاره و اظهار داشت: برای حرکت به سوی شهری مطلوب و توسعه یافته و نیز خدمات رسانی بهینه به شهروندان، تسهیلگری و حمایت از شهرداری های در شرایط کنونی ضروری بوده و انتظار است مسئولان وزارت راه و شهرسازی بیش از پیش یاریگر شهرداری ها باشند.

سپس وریا وثوقی شهردار شهر بانه و چیا صالحی بابامیری شهردار سقز هر کدام مسائل و مشکلات شهرداری را در زمینه اجرای طرح تفصیلی بویژه در بخش بازگشایی معابر و ساماندهی روخانه در محدوده شهر های سقز و بانه را تشریح نمودند و خواستار همکاری و مساعدت بیشتر  مسئولان وزارت راه و شهرسازی برای حل این مشکلات شدند.

در ادامه این جلسه دکتر عظیمیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی مسکن با بیان اینکه رویکرد این وزارتخانه حمایت و همکاری در امورات شهری است، قول مساعد جهت همکاری و کمک بیشتری به شهرداری شهرهای سقز و بانه در زمینه اجرای طرح تفصیلی داد.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0