• ساعت : ۱۱:۱۸:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ 
  • کد خبر : ۳۷۶۱
🔸۲۵۰ میلیارد ریال بدهی ادارات،به شهرداری شناسایی و زمینه وصول آن فراهم شده است

شهردار بانه:

🔸۲۵۰ میلیارد ریال بدهی ادارات، ارگان ها و نهادهای شهرستان بانه به شهرداری شناسایی و زمینه وصول آن فراهم شده است

🔺شهردار بانه گفت: از مجموع بدهی‌های ادارات، ارگان ها و نهادهای این شهرستان به شهرداری بانه، تاکنون در مجموع ۲۵۰ میلیارد ریال شناسایی شده است و بدهکاران با تکمیل فرم شماره ۲ مربوط به حقوق و عوارضات شهرداری، متعهد به پرداخت مطالبات این شهرداری شده‌اند‌.

🔹وریا وثوقی که پیش از ظهر امروز در جمع آتش نشانان و پرسنل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بانه سخن می‌گفت، افزود: از مجموع بدهی‌های یاد شده مربوط به ادارات این شهرستان، امسال ۱۳۰ میلیارد ریال به عنوان درآمد شهرداری محقق شده که به صورت ماهیانه به حساب شهرداری واریز و صرف تامین هزینه حقوق و مزایای پرسنل و دیگر هزینه‌های ضروری می شود.

✔ وثوقی خاطرنشان کرد: ۱۲۰ میلیارد ریال دیگر هم با پیگیری واحدهای تابعه شهرداری و حمایت شورای اسلامی شهر در حال تحقق به عنوان درآمد شهرداری بانه است که در صورت قطعی شدن، موجب رفع بسیاری از مشکلات مربوط به پرداخت حقوق و مزایای پرسنل تا پایان سال جاری و حتی در بلندمدت خواهد شد.

🔺شهردار بانه تاکید کرد: عمده بدهی‌های ادارات و دستگاه‌های اجرایی به شهرداری، مربوط به عوارضات قانونی سهم شهرداری، جرایم تعیین شده در کمیسیون های شهرداری، احداث ساختمان‌های اداری و بدهی دستگاه‌های خدمات‌رسان به شهرداری مربوط به حفاری ها و عوارض شهرداری از املاک نظامی، اداری، شرکت ها و سازمان ها است.

🔹وی تصریح کرد: در صورت پرداخت به موقع این بدهی‌ها در گذشته، امروز شهرداری با بسیاری از مشکلات مالی موجود روبرو نمی‌شد و می توانست به موقع تعهدات مالی خود در قبال پرسنل، بیمه تامین اجتماعی، پیمانکاران و ... را تادیه نماید که به نوبه خود موجب شتاب بیشتر در روند عمران و آبادانی شهر بانه می شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0