چهارشنبه, 14 خرداد 1399
  • ساعت : ۲۱:۸:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ 
  • کد خبر : ۳۷۸۴
شهردار بانه در پیامی نوروز باستانی و آغاز سال نو را به شهروندان بانه ای تبریك گفت.

شهردار بانه در پیامی نوروز باستانی و آغاز سال نو را به شهروندان بانه ای تبریک گفت.
🔸متن پیام وریا وثوقی به این شرح است:

حالِ نیکو، فالِ نیکو، سهم هر روزِ شما
شاد و پیروز و مبارک باد نوروزِ شما

هر دم و هر روزتان سرشار احوالاتِ ناب،
لحظه هاتان شادِشاد و دلخوشیتان بی حساب

شهروندان فرهیخته بانه ای؛
طلیعه آغاز سال نو، سرآغاز بهاری دیگر همراه با نوید شکوفایی طبیعت است؛ سرآغازی برای فرداهای بهتر و پایانی بر مشکلات و تنگناهای امروزمان.
 سال ۱۳۹۸ با فراز و فرودهای بسیار و رخدادهای تلخ و شیرین برای هموطنانمان و نیز برای ما اهالی دیار اختیارالدینی همراه بود.
مهمان ناخوانده ای به نام کرونا اگرچه از شادی های هر ساله مردم ما کاست، اما  نتوانست نور امید را از  دل هایمان بگیرد؛ زیرا همواره در مقابل سختی ها و دشواری ها استقامت و صبوری پیشه کرده و در نهایت پیروز این کارزار خواهیم شد.
 در این ساعات آغاز سال جدید که به تدبیر رهبر فرزانه انقلاب به نام سال «جهش تولید» نام گذاری شده است؛ دست در دست هم می دهیم تا با همه سختی ها و ناملایمات، تهدیدها را به فرصت های ارزنده ای برای رشد و توسعه بیشتر این دیار تبدیل کنیم.
 از شما شهروندان عزیزم تقاضا می کنم نوروز ۱۳۹۹ با ملحق شدن به پویش «#درخانه بمانیم» به سلامتی خود و خانواده هایمان در این روزهای حساس، بیش از همیشه اهمیت بدهیم.
 بدینوسیله آغاز سال نو و عید باستانی نوروز را صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدوارم در نخستین ایستگاه سبز بهار و آغاز سال نو، سلامتی، سعادت و شادکامی را در کنار عزیزانتان و در خانه که امن ترین مکان در این روزهای حساس است، داشته باشید.
                   🔸وریا وثوقی🔸شهردار بانه

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0