چهارشنبه, 14 خرداد 1399
  • ساعت : ۲۲:۳۲:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ 
  • کد خبر : ۳۷۸۷
۲۰۰۰ پلاك مربوط به اسامی كوچه ها در محله های جدید شهر بانه نصب شده است.

شهردار بانه گفت: بالغ بر ۲۰۰۰ پلاک مربوط به اسامی کوچه ها در محله های جدید شهر بانه نصب شده است.

شهردار بانه افزود: پس از الحاق ۴۳۰ هکتار محله های حاشیه ای به شهر بانه و به تبع آن نابسامانی در اسامی کوچه ها و معابر، با تصویب شورای نامگذاری شهرستان و با مجوز شورای اسلامی شهر بانه، مقرر شد تمامی معابر فرعی و کوچه های جدید شهر بانه نامگذاری و پلاک کوبی شوند.
وریا وثوقی در گفتگو با "بانه شار" تصریح کرد: در مرحله اول اجرای این طرح که از پانزدهم آذر ماه ۹۸ آغاز شد، پلاک اسامی محله فرهنگیان، شهرک نور و محله ترخان آباد نصب شد.
✔ وثوقی افزود: در مرحله دوم اجرای این طرح نیز پلاک اسامی معابر نامگذاری شده واقع در محله های ادامه ترخان آباد، مولوی، احمد آباد، بلوار سردشت، شهرک گلشهر، اطراف هنرستان، شهرک بهاران، جاده سلیمانیه، شهرک لاله، سرچنار، اطراف فنی و حرفه‌ای و محله های واقع در بلوار مهارت نصب شده‌ است.
شهردار بانه خاطرنشان کرد: تا پایان اجرای این طرح در مجموع بیش از ۳۰۰۰ پلاک اسامی محله های مختلف شهر بانه نصب می‌شود که شماری از این تعداد نیز مربوط به معابر بدون اسم یا بدون پلاک اسامی در محله‌های مرکزی و قدیمی شهر بانه است.

 شایان ذکر است اجرای طرح پلاک کوبی معابر شهر بانه به همت واحد نوسازی و ممیزی املاک شهرداری اجرا و با تکمیل آن علاوه بر ساماندهی نشانی های پستی، گام مهمی نیز در زمینه شناسایی کد پستی و اسم دار شدن معابر جدید این شهر برداشته می‌شود که به نوبه خود به توسعه این شهر کمک شایانی خواهد کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0