چهارشنبه, 14 خرداد 1399
  • ساعت : ۲۳:۳۹:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ 
  • کد خبر : ۳۸۰۰
اتمام عملیات آسفالت فاز اول لاین غربی بلوار كردستان تا پایان هفته جاری

سرپرست شهرداری بانه خبر داد: اتمام عملیات آسفالت فاز اول لاین غربی بلوار کردستان تا پایان هفته جاری

🔺سرپرست شهرداری بانه گفت: با پایان عملیات بسترسازی، زیراساس، اساس و قیرپاشی فاز اول پروژه لاین غربی بلوار کردستان، عملیات آسفالت این پروژه هم تا پایان هفته جاری به اتمام می‌رسد.
🔹سروه قادرخانزاده در بازدید ظهر امروز اعضای شورای اسلامی شهر بانه از پروژه احداث و تکمیل لاین دوم بلوار کردستان گفت: عملیات انجام لایه اساس فاز اول این پروژه شامل زیرسازی، رگلاژ، تراکم بیس و قیر پاشی جهت آسفالت پروژه به طول ۳۵۰ متر و عرض ۱۱ متر است که در مدت ۶ روز انجام شده است.
🔸قادرخانزاده افزود: برای اجرای فاز اول این پروژه در مجموع ۴ میلیارد ریال از اعتبارات داخلی شهرداری بانه هزینه شده و با اتمام آن کمربندی بلوار سردشت به بلوار شهدا تکمیل و موجب سهولت در تردد خودروها و حمل و نقل عمومی، دسترسی آسانتر به مرکز شهر و خدمات رسانی به ساکنان محله های غربی شهر بانه و محله بنی رزان می شود.
🔺سرپرست شهرداری بانه با اشاره به آغاز عملیات اجرایی فاز دوم لاین غربی بلوار کردستان در آینده نزدیک و در اولویت اقدامات عمرانی فصل جاری، همچنین از انجام بیش از ۷۰ درصد عملیات اجرایی خیابان ۱۲ متری بنی رزان به طول حدود یک کیلومتر و اتمام این پروژه تا پایان خرداد ماه امسال خبر داد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0