• ساعت : ۸:۵۲:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ 
  • کد خبر : ۳۸۰۳
راه اندازی سامانه جامع خدمات الكترونیكی شهرداری بانه تا یك ماه آینده

سرپرست شهرداری بانه خبر داد:

راه اندازی سامانه جامع خدمات الکترونیکی شهرداری بانه تا یک ماه آینده

سرپرست شهرداری بانه از راه اندازی سامانه جامع خدمات الکترونیکی شهرداری در راستای شفاف سازی بیشتر و الکترونیکی کردن سرویس ها تا یک ماه آینده خبر داد.
سروه قادرخانزاده گفت: با بهره گیری از این سیستم یکپارچه، عملکرد و اقدامات واحدهای شهرسازی، نوسازی، درآمد و کمیسیون ماده صد شهرداری بانه شامل آرشیو پرونده‌ها، ثبت درخواست ها، بازبینی و پیگیری پرونده ها، بررسی و تایید پرونده‌ها، محاسبه عوارض و اطلاع رسانی مرحله‌ای به شهروندان و مراجعه کنندگان به صورت الکترونیکی و هوشمند انجام خواهد شد.
قادرخانزاده خاطرنشان کرد: با استفاده از این سامانه، همچنین امکان ارسال پیامک به مراجعه‌کنندگان، استعلام بدهی های نوسازی و پرداخت آنلاین هم فراهم خواهد شد.
سرپرست شهرداری بانه با اعلام اینکه کاهش مراجعات شهروندان به شهرداری، صرفه جویی در زمان، دقت بیشتر، اطلاع‌رسانی مرحله‌ای، افزایش امنیت پرونده‌ها و شفاف‌سازی محاسبات و مراحل اقدامات اداری از جمله دستاوردها و مزایای اجرای این طرح می‌باشد، گفت: مطالعات مقدمات این طرح شامل انتخاب شرکت مجری، عقد قرارداد و آموزش مسئولان و کارشناسان واحدها از بهمن ماه ۹۸ آغاز شده و با انجام و تکمیل مراحل لازم، این سیستم تا یک ماه آینده با همکاری واحد فناوری اطلاعات شهرداری بانه راه اندازی خواهد شد

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.4.0.0