پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

چهارشنبه, 18 تير 1399

بسمه تعالی

گزارش فعالیت‌های

مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانه

 

مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانه با همت و تلاش بی وقفه شورای اسلامی شهر بانه و حمایت و پیگیری‌های جدی شهردار محترم تاسیس و در چهار رشته- معماری شهری، شهرسازی، مدیریت کسب و کار، فناوری اطلاعات و خدمات الکترونیکی شهر_ اقدام به پذیرش دانشجو نموده و موفق به پذیرش تعداد 130 نفر دانشجو در نیمسال دوم، بهمن ماه 1394 شد. همچنین این تعداد در پذیرش نیمسال اول( مهرماه) 1395 با ثبت نام در هفت رشته _  معماری شهری، شهرسازی، مدیریت کسب و کار، فناوری اطلاعات و خدمات الکترونیکی شهر، امداد و سوانح، مدیریت امور دفتری، عمران-  به 211 نفر افزایش پیدا کرد.

16 نفر از تعداد کل دانشجویان این مرکز جهت دانش‌افزایی و مهارت افزایی از پرسنل شهرداری بوده که در رشته‌های شهرسازی و معماری و امداد و سوانح مشغول تحصیل هستند. همچنین با تحصیل آتش نشانان خدوم شهرستان بانه در رشته امداد و سوانح در این مرکز آموزشی، سازمان آتش نشانی شهرستان بانه از معدود مراکز سطح استان میباشد که دارای پرسنل با مهارت و تخصص در رشته تخصصی خود می‌باشند.

فضا و تجهیزات آموزشی

با در اختیار گذاشتن ساختمان اداری از طرف فرمانداری و همچنین با اجاره ساختمان سابق شورای روحانیت و تجهیز آن فضای آموزشی در اختیار مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانه شامل: سایت کامپیوتر، کارگاه و آتلیه معماری، کلاس برای برگزاری کلاسهای نظری، سالن و حیاط و سرویس بهداشتی جداگانه و اتاق اساتید می‌باشد، که کلیه کلاسها و کارگاهها مجهز به سیستم پروژکتور می‌باشند.

همچنین مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانه توانست با تاسیس اتاق کارآفرینی همایش طرح توانمند سازی محلات حاشیه شهر بانه را برگزار نماید و طی مدت زمانی کوتاه مقام اول کارآفرینی استان را بدست آورد.

برگزاری دوره‌های آموزشی

مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانه با برگزاری دوره‌های آموزشی: طراحی و نقشه‌کشی معماری( اتوکد)، نرم افزار حسابداری و تعریف مجموعه‌ای دوره آموزشی برای برگزاری در آینده در صدد است پاسخگوی نیازهای آموزشی مقدماتی و پیشرفته در این زمینه در سطح شهرستان باشد.

در ادامه تصاویر مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بانه پیوست گزارش می‌باشد.

تصاویر ساختمان آموزشی مرکز: